Juniors (2009-2010)

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  W  Z

 

A

Joshua Aho (Manakin Sabot, VA)

Cooper Anderson (Hampden-Sydney, VA)

Andrew Armentrout (Charlotte C.H., VA)

 

Cameron Auker (Ephrata, PA)

Telphor Austin (Midlothian, VA)

William Ayer (Newport News, VA)

B

Andrew Bailey (Hopewell, VA)

Adam Baker (Richmond, VA)

Fielding Bance (Palmyra, VA)

Steven Baronian (Richmond, VA)

Carter Barrett (Poquoson, VA)

Walker Beauchamp (Birmingham, AL)

Andrew Berg (Aberdeen, Scotland)

Ryan Bishop (Charlottesville, VA)

Michael Blanchard (Roanoke, VA)

William Boiter (Greenville, SC)


Paul Brammer (Roanoke, VA)

Derek Braxton (Virginia Beach, VA)

Jayson Brooks (Abingdon, VA)

Jameson Brown (Bogart, GA)

William Brown (Danville, VA)

Matthew Brown (Richmond, VA)

Andrew Bruckner (Chesterfield, VA)

Howard Bullock (Richmond, VA)

James Burchenal (Terrace Park, OH)

Alexander Burner (Vienna, VA)

C

Peter Caldwell (Richmond, VA)

Stuart Callahan (Mechanicsville, VA)

Damon Cameron (Ridgewood, NJ)

John Campolieto (Shepherdstown, WV)

Carlos Capllonch (Springfield, VA)

Dustin Carpenter (Charlottesville, VA)

Johnson Carpenter (Charlottesville, VA)

Scott Carpenter (Yorktown, VA)

Matthew Carrington (Malvern, PA)

Matthew Carter (Manakin Sabot, VA)

Robert Chambers (Farmville, VA)


Travis Clark (Newport News, VA)

DesRaj Clark (Danville, VA)

Tyler Condrey (Chesterfield, VA)

Spencer Conover (Yadkinville, NC)

Richard Covington (Gainesville, VA)

Edgar Crenshaw (Richmond, VA)

Lannie Cropper (Richmond, VA)

William Crutchfield (Charlottesville, VA)

Steven Cuccia (Charlottesville, VA)

Zachary Cullen (Palmyra, VA)

D

Matthew Dabney (Goochland, VA)

Matthew Daniel (Chesterfield, VA)

Jonathan Daniel (Glen Allen, VA)

Thomas Darden (Richmond, VA)

Gregory Dear (Chesapeake, VA)

Charles Dietz (Richmond, VA)

Brent Dillard (Dalzell, SC)


Brian Dolinar (Winchester, VA)

William Doody (Norcross, GA)

Daniel Doolittle (Pulaski, VA)

Michael Dowd (Richmond, VA)

Kyle Duffey (Richmond, VA)

Goodman Duke (Louisa, VA)


E

Eric Early (Moseley, VA)

Zachary Elder (Cullen, VA)


Kyle Ellenberger (Virginia Beach, VA)


F

Cody Farrish (Palmyra, VA)

James Fattorini (Norfolk, VA)

John Fay (Portsmouth, VA)

Mohsin Fazlani (Richmond, VA)

Mark Feidler (Atlanta, GA)


Nicholas Ferrara (Athens, GA)

Jarrod Ficklin (Richmond, VA)

Christopher Finton (Bethesda, MD)

Timothy Fisher (Millville, WV)

Peter Foley (McLean, VA)

G

Connor Gavigan (Charlotte, NC)

Chapin George (Manakin-Sabot, VA)

Samuel Gibbs (Richmond, VA)

Stuart Gilchrist (Roanoke, VA)

Adam Gillette (Franklin, VA)

Edward Giorgi (Rochester, NY)

 

Thomas Glenn (Culpepper, VA)

Sam Gooch (Richmond, VA)

Kyle Grantier (Danville, VA)

Tyler Gray (Roanoke, VA)

Jason Greenhow (Toano, VA)

Ryan Grodzki (Barrington, IL)

H

Jacob Haines (Capon Bridge, WV)

Trace Hall (Yorktown, VA)

James Hamblen (Richmond, VA)

Matthew Hampton (Virginia Beach, VA)

Benjamin Hansell (Montclair, NJ)

Jordan Harless (Richmond, VA)

Jeffreys Harrell (Richmond, VA)

Zachary Harrelson (Danville, VA)

Eric Harris (Yorktown, VA)

William Hawthorne (Richmond, VA)

Austin Hazel (Front Royal, VA)

James Hazel (Oakton, VA)

Justin Hebert (Glen Allen, VA)

 

William Hendricks (Charlottesville, VA)

Matthew Hill (Poquoson, VA)

James Hindman (Ruston, LA)

David Holt (Raleigh, NC)

Kenneth Holzapfel (Hagerstown, MD)

Paul Horne (Charlotte, NC)

William Houtz (Ware Neck, VA)

Thomas Hovis (Richmond, VA)

Donald Howard (Greenville, NC)

James Howard (Keysville, VA)

Edward Howe (Houston, TX)

Michael Hunt (Belvedere, TN)

I

Trevor Ikwild (Philomont, VA)

 

Daniel Isaacs (Troutville, VA)

J

John Jefferson (Lorton, VA)

William Johnson (Williamsburg, VA)

Bradford Johnson (Raleigh, NC)

 

Matthew Jones (Nathalie, VA)

Taylor Jones (Richmond, VA)

Brendan Joyce (Glen Allen, VA)

K

Janko Kajtez (Novi Sad, Serbia)

Stephen Kearney (Richmond, VA)

Kenneth Keeler (Midlothian, VA)

Whitmore Kelley (Raleigh, NC)

James Kennedy (Lookout Mountain, TN)

Sean Kerrigan (Charlotte, NC)

Clyde Kessler (Round Hill, VA)

 

Alexander King (Bethesda, MD)

Embra King (Albemarle, NC)

Brantley Kirkland (Rembert, SC)

Matthew Klepper (Onancock, VA)

Andrew Kochan (Penn Valley, PA)

Nathaniel Kott (Mechanicsville, VA)

Edward Krohn (Newport News, VA)

L

James Lancaster (Lake Forest, IL)

Joseph Lannetti (Norfolk, VA)

Vincent Lascara (Virginia Beach, VA)

Andrew Lawson (Midlothian, VA)

John Lipscomb (Fincastle, VA)

Aaron Lipscomb (Chesterfield, VA)

Andrew Litteral (Richmond, VA)

 

Elliott Livingston (Rock Hill, SC)

Dudley Locke (Alexandria, VA)

Hunter Long (Richmond, VA)

Robert Love (Richmond, VA)

John Lucey (Bristol, RI)

Sean Lynch (Chesapeake, VA)

Thomas Lyons (Virginia Beach, VA)

M

Andrew MacIntire (Powhatan, VA)

Anthony Mancini (Erie, PA)

Louis Mari (Monkton, MD)

Jordan Marshall (Unionville, VA)

Daniel Martin (Charlottesville, VA)

Kyle Martin (Virginia Beach, VA)

Randall Masters (Charlotte, NC)

James McClees (Midlothian, VA)

Marshall McClung (Salem, VA)

Gordon McCormick (Richmond, VA)

John McDonald (Richmond, VA)

 

Thomas McDonald (Chesterfield, VA)

Kevin McEligot (Leonardtown, MD)

Brandon McGuire (Richmond, VA)

D. McWilliams (Indianola, MS)

Troiani Meyers (Irvington, VA)

John Mohrmann (Orange, VA)

Louis Moncure (Fredericksburg, VA)

Tyler Moore (Greenville, NC)

Alexander Morrison (Williamsburg, VA)

Christopher Murray (Glen Allen, VA)

N

Garrett NeSmith (Atlanta, GA)


O

James Oliver (Richmond, VA)

Colin O'Neill (Lorton, VA)

 

Scott Ouzts (Trent Woods, NC)

Michael Overman (Greensboro, NC)

P

Zachary Pack (Keysville, VA)

Basil Panton (Portland, Jamaica)

Clayton Parker (Fishersville, VA)

Steve Parnell (Midlothian, VA)

Nathan Parr (Bedford, VA)

Matthew Partsch (Roanoke, VA)

Peter Pastore (Richmond, VA)

Thomas Peaden (Keysville, VA)

Charles Peebles (Glasgow, VA)

Eamon Penland (Mt. Pleasant, SC)

Robert Peterson (Roanoke, VA)

 

Craig Philp (Mechanicsville, VA)

Zachary Pierce (Durham, NC)

Benjamin Pleasants (Midlothian, VA)

John Plyler (Charlotte, NC)

John Potter (Evington, VA)

Kyle Powers (Waynesboro, VA)

Domonic Powers (Williamsburg, VA)

Thomas Price (Richmond, VA)

Andrew Prill (Richmond, VA)

Christopher Pryor (Galax, VA)

Sumner Pugh (Augusta, GA)

R

Alexander Rae (Warrenton, VA)

Anthony Rawls (Richmond, VA)

Pranay Reddy (Winston-Salem, NC)

McGavock Reed (Washington, DC)

James Reynolds (Prospect, VA)

William Riggenbach (Midlothian, VA)

 

Mark Robins (Richmond, VA)

Shawn Robinson (Glen Allen, VA)

David Rouen (Wilmington, NC)

Scott Rudder (Richmond, VA)

Eric Rutherford (Newport News, VA)

Nathan Ryalls (Toano, VA)

S

Wilton Sample (Shreveport, LA)

Conor Sanders (Baltimore, MD)

Philip Saunders (Glen Allen, VA)

Paul Saunders (Fredericksburg, VA)

Joseph Savarese (Atlanta, GA)

Joey Severns (Ithaca, NY)

George Sharpe (Glen Allen, VA)

James Shelly (New York, NY)

Mohit Shrestha (Kathmandu, Nepal)

Kenneth Simon (Houston, TX)

Justin Smith (Newport News, VA)

 

Stephen Smith (Richmond, VA)

Samuel Soots (Pfafftown, NC)

Eduardo Soto (Ozark, AL)

Jonathan Squire (Alexandria, VA)

Michael Stabile (Mechanicsville, VA)

John Steward (Atlanta, GA)

Russell Stiltner (Powhatan, VA)

Matthew Swaney (Potomac Falls, VA)

Ryland Sweeney (Midlothian, VA)

Christopher Swink (Norfolk, VA)

 

T

Samuel Teden (Charlotte, NC)

Stephen Thacker (Glen Allen, VA)

Morrison Thomas (Saint Simons Island, GA)

Nathaniel Thomas (Chesterfield, VA)

Robert Thompson (Charlottesville, VA)

 

John Thraves (Barboursville, VA)

Curtis Tomlin (Mechanicsville, VA)

Chason Trahan (Charlotte, NC)

Stephen Turchan (West Palm Beach, FL)

Samuel Turner (Richmond, VA)

U

Arne Ulbrich (Bremen, Germany)


V

Brock Van Selow (Smithfield, VA)

Timothy VanBenthuysen (Castle Rock, CO)

Daniel Venezuela (Suffolk, VA)

 

George Vermilya (Lynchburg, VA)

Michael Vi (Manassas, VA)

W

Gordon Wadsworth (Roanoke, VA)

Andrew Walker (Midlothian, VA)

Samuel Wallace (Williamsburg, VA)

James Ward (Virginia Beach, VA)

Michael Ware (Goochland, VA)

Robert Warren (Danville, VA)

Mario Washington (Greenwood, VA)

 

David Watkins (Charlotte Court House, VA)

Shannon Webb (Fries, VA)

Taylor Welsh (Leesburg, VA)

Nicholas West (New Canaan, CT)

Wren Williams (Stuart, VA)

Carson Wilson (Edgeworth, PA)

William Wiseman (Danville, VA)

Z

Hendrik Ziller (Taunusstein, Germany)