JUNIORS (2010-2011)

 

Cameron Darnell Adams - Fredericksburg, VA
Aaron Clark Ambrose - Richmond, VA
Kevin Michael Anderson - Midlothian, VA
Walter Elliott Anderson - Chatham, VA
Patrick Fowler Andrews - Charlotte Court House, VA
Cabot K. Armentrout - Bent Mountain, VA
Seth Convery Austin - Hampton, VA
John Christopher Avellana - Richmond, VA
Adam Ross Baker - Richmond, VA
William Matthew Ballance - Norfolk, VA
Everton Nascimento Batista - Brazil
David Michael Beman - Alpharetta, GA
August David Berling - Richmond, VA
Kevin Robert Besserer - Potomac Falls, VA
Austin Meade Blackwell - Emporia, VA
Frasher Alexander Bolton - Lynchburg, VA
Damian O'Shay Booker - Lynchburg, VA
William Riley Boone - Durham, NC
Nicholas David Bowling - Port Orange, FL
John Hager Bowman - Durham, NC
Thomas Andrew Browne - Chantilly, VA
Allan Dorr Brownell - Herndon, VA
George Wesly-Henry Butler - Bumpass, VA
Thomas Andrew Calderwood - Manassas, VA
Kevin Edward Calhoun - Richmond, VA
Joseph John-Thomas Cantafio - Mechanicsville, VA
Nicholas Riordan Caporale - Raleigh, NC
Andrew Van Carlucci - Chesapeake, VA
William Grant Carter - Richmond, VA
Scott Connelly Cheney - Thomasville, GA
Joshua Jin-Yong Chung - Leesburg, VA
Matthew Sung-tae Chung - Suffolk, VA
Benjamin Sumner Clarke - Virginia Beach, VA
C Tanner Clements - Richmond, VA
Joseph Thomas Cochran - Hurt, VA
Nathan Clark Cohee - Richmond, VA
Anthony Vincent Conigliaro - Glen Allen, VA
Daniel Elias Cook - Burkeville, VA
Zeb Robertson Cope - Advance, NC
William Davis Correll - Memphis, TN
Garrison Rashad Coward - Richmond, VA
William Lawton Craighill - Lynchburg, VA
Patrick Leslie Scott Crandol - Hampton, VA
William S. L. Crocker - Charlottesville, VA
William Staples Cronly - Richmond, VA
Nathaniel Whitney Cundy - Midlothian, VA
Alexander Rafael Davidovich - Colleyville, TX
Ryan Neil Davis - Roanoke, VA
Daniel Cowan Deck - Richmond, VA
Rayne Allen Delong - Amelia, VA
John Matthew Devine - Waterford, VA
Stephen Krieger Dewey - Alexandria, VA
Makel L. Dickerson - Gretna, VA
Brent Stephen Dillard - Dalzell, SC
William Daniel Dittmar III - Charlottesville, VA
William Clay Draughon - Kenansville, NC
Braxton Linwood Elliott - Appomattox, VA
Steven J Ellmann - Roanoke, VA
Gregory Bowman Farrar - Oakton, VA
Paul Italo Ferramosca Jr. - Richmond, VA
Aaron Micah Fisher - Millville, WV
Chase Logan Floyd - Madison Heights, VA
Osric Anthony Forrest - Jamaica
Nicholas Kambitsis Foster - Farmville, VA
Kyle Nathan Foust - Midlothian, VA
Kyle Eugene Fox - Manassas, VA
William Walker Nash Francis - Williamsburg, VA
Daniel Ford Franck - Martinsville, VA
Steven Barron Frazier - Norfolk, VA
Benjamin David Fritter - Mechanicsville, VA
Ronnie Eugene Fultz III - Fieldale, VA
Jonathon Michael Gammon - Danville, VA
Frank McEnery Garrett Jr. - Glen Allen, VA
Matthew Flynn-Mahon Gates - Pamplin, VA
Connor Manning Gavigan - Charlotte, NC
Casey Christopher Gay - Disputanta, VA
John L. Gibson IV - Virginia Beach, VA
Kyle Hamilton Gilbert - Portsmouth, VA
James Arthur Goodson - Ridgewood, NJ
William Hemphill Graf - Wayne, PA
John Perry Graves III - Somerset, VA
James Edward Green - Lynchburg, VA
Tad Michael Grenga - Suffolk, VA
Dustin Walter Grey - Cumberland, VA
Jon Eppes Gwaltney Jr. - Richmond, VA
Matthew  Hamblin - Chesterfield, VA
Joshua Brian Hamilton - Sterling, VA
Charles W. Hammond - Virginia Beach, VA
Wyndam Patrick Hannum - Richmond, VA
Andrew Luke Hargroder - Baton Rouge, LA
Jared Christian Harris - Chestertown, MD
Kyle Matthew Harshey - Leeds, AL
Charles Harrison Hecht - Gloucester, VA
Gregory Scott Henshaw - Farmville, VA
Frederick John Herrmann IV - Glen Allen, VA
Tyler Mackeyzie Heslop - Spotsylvania, VA
Andrew Reed Hines - Mechanicsville, VA
Jordan K. Hock - Hampton, VA
Adam Gregory Hodges - Rocky Mount, NC
Gregory Baxter Hollingsworth - Yorktown, VA
David Powell Holt Jr. - Raleigh, NC
Paul Gilder Horne - Charlotte, NC
Jeffrey Wayne Horton - Creedmoor, NC
Charles Edwin Horton III - Norfolk, VA
Christopher Donald Hruneni - Midlothian, VA
Zachary Fitzgerald Hudson - Arlington, VA
Bryan Perry Hughes - Moseley, VA
Mitchell Scott Huzek - Mechanicsville, VA
General Dakota Jenkins - Rice, VA
John B. Jennings - Hackettstown, NJ
Bennett William Jessee - Midlothian, VA
Joshua Ryan Johnson - Midlothian, VA
Jackson Dean Johnston - Martinsville, VA
William Henry Jones - Ahoskie, NC
Nicholas Aubrey Joyce - Powhatan, VA
Andrew Evens Kastenbaum - Richmond, VA
Micah James Keller - Powhatan, VA
William Old Kitchin - Virginia Beach, VA
Travis John Lane - Richmond, VA
Nicholas Lawrence Leggieri - Alexandria, VA

Bryant Alexander Lemieux - Winchester, VA
James Colby Linkenhoker - Suffolk, VA
James Robert Loflin - Okatie, SC
Reilly Stewart Loflin - Virginia Beach, VA
Harrison Whitten Long - Richmond, VA
Emmett Allen Luck - Richmond, VA
Patrick John Lynch - Williamsburg, VA
Matthew Gregory Maloney - Alpharetta, GA
Brock Thomas Martin - Fredericksburg, VA
Thomas William Massey Jr. - Richmond, VA
Carter Jack Mavromatis - Virginia Beach, VA
Shawn Derrick Maxwell Jr. - Glen Allen, VA
Ryan Dale McClain - Glen Allen, VA
Kyle Patrick McClenaghan - Midlothian, VA
William Carter McCormick - Richmond, VA
Andrew Gordon McCullagh - Raleigh, NC
Morgan Cody Meadows - Farmville, VA
Kenneth Russell Miller - Strasburg, VA
James Berkley Mitchell - Fredericksburg, VA
James C. Morton - Dripping Springs, TX
Robert Harrison Moss - Fredericksburg, VA
Christopher Meredith Mossler - Farmville, VA
Cody Thomas Murphey - Ashland, VA
John Bradbury Murray III - West Point, VA
Andrew Wesley Nance - Clinton, NC
Wiley Lloyd Narron - Smithfield, NC
Stewart Joseph Neifert - Palmyra, VA
Colin William Nickerson - Newport News, VA
Nathan Andrew Norbo - Waterford, VA
Timothy William O'Connor - Alexandria, VA
Adam Francis O'Donnell - Nashville, TN
Arthur Duncan Oliphant - Annapolis, MD
Nay Min Oo - Myanmar
Thomas Bagby Orange Jr. - Glen Allen, VA
Zachary Tyler Ortwine - Maidens, VA
Collin Wight Owens - Summerfield, NC
Gregorio Celestino Pacheco - Montclair, NJ
Dereck O. Parada - Alexandria, VA
Jonathan Daniel Park - Mechanicsville, VA
Charles Lewis Parrish - Newport News, VA
George Ryder Parrish Jr. - Richmond, VA
John McCreagh Parrish - Richmond, VA
Spotswood Allen Semb Payne - Lovingston, VA
Joshua Wayne Phipps - Hamilton, VA
Joseph Taylor Pierce - Pfafftown, NC
Barrett Nash Polan - Greenwich, CT
Mark Stephen Poydence - Cranberry Township, PA
George Christian F. Prendergast - Charlotte, NC
Andrew James Prill - Richmond, VA
Christian Adam Pritchett - Fincastle, VA
Andrew Whitney Pritzlaff - Castle Rock, CO
David Robert Prizzia - Jacksonville, FL
Justin Walker Proffitt - Earlysville, VA
Robert Dale Pully - Raleigh, NC
William Clark Reed - Norfolk, VA
Daniel Cartwright Reed - Washington, DC
Christopher Matthews Rhodes - Gloucester Point, VA
Sean Lawrence Richardson - Forest Hill, MD
John Michael Riva Jr. - Beverly Hills, CA
Joshua E. Rivera - El Paso, TX
Austin Riggs Roberson - Martinsville, VA
John Thomas Roberts - Leesburg, VA
Gregory Mark Robertson - Richmond, VA
Benjamin Todd Rogers - Mechanicsville, VA
Kirk Montgomery Rohle - Mechanicsville, VA
Raynier G. Romero - Columbia
Frank Robert Rose - Gloucester, VA
Akbar T Salaam - Midlothian, VA
Ian Michael Sammler - Petersburg, VA
Adam Christopher Sammons - Vinton, VA
Zane Alexander Sampson - Gainesville, VA
Thomas Marshall Schlegel - Norfolk, VA
Max Ryan Seay - Sacramento, CA
Curran Mark Shaffrey - Charlottesville, VA
Johnathan Alden Sharp - Fredericksburg, VA
Bradford Alan Shave Jr. - Virginia Beach, VA
Timothy Victor Tse-Ming Shen - Glen Allen, VA
Austin Jon Sheppard - New Bern, NC
David Gant Shuford Jr. - Richmond, VA
Kevin Komson Sidney - Alexandria, VA
Crawford Brewton Simpkins - Baltimore, MD
Neil Winston Smith - Slippery Rock, PA
Jacob Bruce Sommerville - Mechanicsville, VA
Logan Alexander Spraker - Salem, VA
Malik Jamal Springer - Blackstone, VA
Robert Baird Taylor III - Lynchburg, VA
Martin Alexander Teig - Chesapeake, VA
Andrew Marshall Thacker - Glen Allen, VA
Alexander  Tharp - Richmond, VA
Edward Franklin Thomas III - Birmingham, AL
Shihao  Tian - China
Oliver Lukas Timmer - Chester, VA
Collin Thomson Tinsley - Lynchburg, VA
Joseph John Tritico II - Statesville, NC
Christopher James Turpin - Virginia Beach, VA
Matthew S. Vail - Roanoke, VA
Tyler Lee Van Selow - Smithfield, VA
Kyle Vernon Vance - Onley, VA
Sidney Hyatt Vermilya - Lynchburg, VA
Marlowe J. Vilchez - Riverdale, MD
Sanford Gregory Wall - Richmond, VA
Taylor Douglas Warren - Richmond, VA
Thomas H. Weisel - Saluda, VA
Navadda Slade Weldon - Mannington, WV
Corey Scott West - Glen Allen, VA
Bryan G. Wharton - Glen Allen, VA
LaRushell Rasberry White - Richmond, VA
Richard Andrew Whitt - Danville, VA
Bradford Duane Williams - Richmond, VA
Herbie A Williams - Keeling, VA
Benjamin Jordan Willis - Suffolk, VA
Tyler J. Wilson - Roanoke, VA
Joseph Larry Wilson II - Portsmouth, VA
Jordan Kendall Wind - Tappahannock, VA
Vincent Connor Winstead Jr. - Nags Head, NC
Dabbs McGregor Woodfin - Austin, TX
Charles Frank Wysor - Myrtle Beach, SC
Patrick M. Young - Fredericksburg, VA
Christian W. Yow - Springfield, VA