JUNIORS (2011-2012)

 

Leif  Aagaard III – Amherst, VA
Jamil  Abdur-Raoof  – Rockville, MD
Patrick Austin Adams  – Charlotte, NC
George Forrest Allen  – Alexandria, VA
Matthew William Allen  – Dillwyn, VA
William Alexander Angermeier  – Annandale, VA
Aaron Russell Arant  – Mint Hill, NC
Yonathan Tarekegne Ararso  – ETHIOPIA
Seth Convery Austin  – Hampton, VA
Seth Michael Ayres  – Chesapeake, VA
Phillip Allan Bailey  – Roanoke, VA
David Ross Barrett  – Virginia Beach, VA
Michael Elliott Baxter  – Richmond, VA
Lewis D'milo Bell  – Norcross, GA
Edward Cleary Belliveau  – Lexington, VA
Charles Samuel Benhase  – Savannah, GA
Samuel Holt Bibee  – Roanoke, VA
Brendan Martin Bilodeau  – Rockville, MD
Grady William Bing  – Richmond, VA
Dylan Donald Bishop  – Midlothian, VA
Johnathon Drake Bishop  – Blackstone, VA
Austin P. Black  – Plano, TX
Curran Michael Blackwell  – Wilson, NC
Robert Turner Blake II – Manakin-Sabot, VA
Alexander Robert Boal  – Tucker, GA
Charles Maurice Booker III – Fernandina Beach, FL
Matthew Lee Boschen  – Ashland, VA
Palmer Sinclair Bowen  – Amelia Court House, VA
Franklin Wilson Bowers  – New Bern, NC
FitzHenry Boisseau Boze  – Richmond, VA
Thomas Rutherfoord Brown JR – Richmond, VA
Matthew Jack Buchanan  – Rutherfordton, NC
Matthew Mason Burnette  – Roanoke, VA
Stuart Elliott Butler JR – Winchester, VA
David Mitchell Cairns  – Williamsburg, VA
Wayland Patrick Caldwell  – Winston-Salem, NC
John Henry Davison Cantlay  – Lawrenceville, NJ
Clayton Barrett Carimi  – Bedford, VA
Andrew Van Carlucci  – Chesapeake, VA
Ryan Martin Carter  – Chester, VA
Tyler N. Carver  – Norfolk, VA
Cody Nathaniel Castelvecchi  – Midlothian, VA
Sean Kenneth Cavanagh  – Midlothian, VA
Michael Alexander Cecil  – Roanoke, VA
John Robert Chambers  – Centennial, CO
Bradley Ray Chandler  – Claudville, VA
Trevin LaRon Charity  – Henrico, VA
Sean Kellor Clark  – Madison Heights, VA
Kyle Franklin Clark  – Moseley, VA
Scott David Clayton  – Scottsdale, AZ
Patrick Allen Clifton  – Danville, VA
John Mason Corey  – Richmond, VA
William Davis Correll  – Memphis, TN
David Patrick Corrigan  – Glen Allen, VA
John Andrew Craver JR – East Bend, NC
Adam Wade Crigger  – Richmond, VA
Brandon John Crosby  – Bamberg, SC
James Evan Cumalander  – Cary, NC
Scott Thomas Cutler  – Williamsburg, VA
John Benjamin Davis  – Winston-Salem, NC
Karlton DeV'on Davis  – Ashland, VA
McGowan Fox Day  – Midlothian, VA
Christopher Topp Deen  – Forest, VA
Nicolas Steffen DeProspero  – Midlothian, VA
John Matthew Devine  – Waterford, VA
John Adams Dille IV – Tappahannock, VA
Derek Hunter DiPaolo  – Keysville, VA
Sean Nicholas Donovan  – New Canaan, CT
Matthew Scott Drennen  – Troy, VA
Thomas John Duhamel  – N. Smithfield, RI
Colin-Michael F. Dunlap  – Woolwine, VA
Benjamin Moore Durham III – Charlotte, NC
Alexander Scott Dyer  – Bethlehem, PA
William Jordan Eason  – Burlington, NC
Johnathan Phillip Elias  – Glen Allen, VA
Thomas J. Ewing JR – Leesburg, VA
Derek M. Fimian  – Norfolk, VA
Steven Beau Flinchum  – Ashland, VA
William Horn Flory  – Remington, VA
Steven Thomas Fogleman  – Mechanicsville, VA
Zachary Ryan Fox  – Buena Vista, VA
Kenneth Earl Fryman  – Mechanicsville, VA
Ridge Byron Fuller  – Berryville, VA
Carlos A. Galicia  – Alexandria, VA
Sean Patrick Gatz JR – Newport News, VA
Michael Harrison George  – Raleigh, NC
Jacob Hardy Gibbons  – Raleigh, NC
Ievgen K. Goncharov  – UKRAINE
George Raeburn Gordon  – Washington, DC
Justin Bruce Gordon  – Vinton, VA
Theodore Paul Gorrell  – Richmond, VA
Marc Gardner Greaves  – Midlothian, VA
Jonathan M. Gregg  – Moatsville, WV
Walker Chase Shipp Grogg  – Williamsburg, VA
Travis Quinn Hamblen  - Richmond, VA
Jesse V. Hawthorne JR - Richmond, VA
Christian  Hebert-Pryor  - Gretna, LA
Zachary Tyler Hellmuth  - Alexandria, VA
David Graham Holman  - Danville, VA
John Harrison Holt  - Midlothian, VA
William David Honeycutt  - Wilson, NC
James Cody Hornung  - Bala Cynwyd, PA
Jeffrey Wayne Horton  - Creedmoor, NC
Peter Van Alstyne Howard  - Henrico, VA
Kevin Loren Hubbard JR - Chesapeake, VA
Drake William Hudgins  - Alexandria, VA
Parker Vance Hughett  - Winston-Salem, NC
Andrew Chandler Hutchcroft  - Richmond, VA
Brent Allen Hyler  - Axton, VA
Raymond Gerard Jackson JR - Monkton, MD
Tyler Scott Johnson  – Keswick, VA
Christopher Meade Kampfmueller  – Virginia Beach, VA
Bennett Mack Keasler III – Raleigh, NC
Steven Barrett Keeler  – Midlothian, VA
Samuel Edward Keller III – Powhatan, VA
Evan P King  – Lewisburg, WV
Gregory Joel Knabel  – Lynchburg, VA
Tanner Brown Knox  – Newnan, GA
Andrew Christopher Kotarides  – Norfolk, VA
Patrick William Kuhns  – Stafford, VA
Jeremy Keith Lachman  – Arapahoe, NC
Christopher Hunter Laing  – Fairfax Station, VA
Tyler Gregg Lange  – Virginia Beach, VA
Zachary Kenneth Lapinski  – Richmond, VA
Michael Holland Larkins  – Fairfax, VA
Tyler Christopher Lass  – Pawleys Island, SC
Russell Garrett Leboff  – Amelia Court House, VA
Ryan Ford Levenson  – Williamsburg, VA
Henry Edward Loehr  – Free Union, VA
James Robert Loflin  – Okatie, SC
Andrew Lyle Lonadier  – Farmville, VA
Frank Fletcher Lumpkin JR – Richmond, VA
Zachary James Madison  – Arlington, VA
Grigory L. Makarenko  – Kearneysville, WV
Nathan Bryant Marshall  – Unionville, VA
Cameron Tyler Marshall  – Newport News, VA
Benjamin Tyler Marston  – Crewe, VA
Ryan Christian Martin  – Midlothian, VA
Connor Joseph McCarthy  – Midlothian, VA
Walter Floyd McCoy III – Goodview, VA
Patrick Neil McCue  – Gibsonia, PA
John Brittain McKenzie  – Rogers, AR
Abram Craddock McWane III – Lynchburg, VA
Kristofer A. Miller  – Delaplane, VA
Wesley Allen Morck  – Bedford, VA
Christopher Meredith Mossler  – Farmville, VA
Bradley Benjamin Mostowy  – Alpharetta, GA
Thomas Watkins Mountcastle  – Richmond, VA
Wiley Lloyd Narron  – Smithfield, NC
Richard Andrew Near JR – Dallas, TX
Stephen Dennis Nelson  – Palmyra, VA
Daniel Deskin Nicoll  – Centreville, VA
Marshall Burton Nixon  – Suffolk, VA
Jacob Harrison Reid Oliver  – Richmond, VA
Thomas Bagby Orange JR – Glen Allen, VA
Taylor A. O'Sullivan  – Alexandria, VA
Collin Wight Owens  – Summerfield, NC
John Taylor Pannill  – Martinsville, VA
Richard Michael Pantele  – Richmond, VA
Marcus Gabriel Payne  – Charlottesville, VA
William Colson Perkins  – Richmond, VA
Donald Graham Perry III – Atlanta, GA
Francis Johnston Polakiewicz  – South Hill, VA
Alexey  Potapov  – RUSSIA
Brennan Garret Pritchard  – Seaford, VA
Benjamin James Quinn  – Roanoke, VA
Luke Joseph Rabiej  – Fairfax Station, VA
George Preston Ratliff  – Birmingham, AL
William Hunter Riggins  – Virginia Beach, VA
Charles Bishop Robbins  – Greensboro, NC
Mark Claiborne Robins  – Richmond, VA
Dion DeCarlos Robinson  – Farmville, VA
James Garland Rose IV – Richmond, VA
Connor Alan Rund  – Earlysville, VA
John Anthony Savarese  – Atlanta, GA
Robert Kent Saxton  – Cedar Bluff, VA
Erik Andrew Schafer  – Bellflower, CA
Dylan S. Schlaak  – Cartersville, GA
Walker Reinhard Schutze  – Midlothian, VA
James Morgan Shahayda  – Virginia Beach, VA
Ke  Shang  – CHINA
Joshua Lee Shelton  – Richmond, VA
Scott Andrew Shepherd  – Charlottesville, VA
Cameron James Sheppard  – Denver, CO
Phillip P. N. Smith  – Lexington, VA
William Read Smith  – Napierville, IL
Samuel Irby Smith JR – Southern Shores, NC
Michael Andrew Smith  – Jeffersonton, VA
Beckham Allen Stanley  – Bedford, VA
Richard Floyd Burke Steele IV – Colonial Heights, VA
Matthew Tyler Stephens  – Williamsburg, VA
Burton Gloyden Stewart IV – Raleigh, NC
Kenneth J. Strum JR – Stuart, VA
Steven Chapman Thacker  – Fairlawn, VA
Philip Andrew K Tholand  – Culpeper, VA
Michael Andrew Towne  – Richmond, VA
Michael Chase Turner  – Montclair, VA
Gregory Scott Tyner  – Richmond, VA
Aaron Scott Van Allen  – Danville, VA
Michael Stephen van Reekum  – Manakin Sabot, VA
Henry Wheaton Walker  – Vero Beach, FL
Wyatt Henry Walton IV – Bedford, VA
Randall Wydell Ward JR – Richmond, VA
Lucas Jonathan West  – Davidsonville, MD
Brinson Carter White II – Earlysville, VA
Jordan Vann White  – Greensboro, NC
Tyler Douglas White  – Mechanicsville, VA
Christopher David Whiteside  – Virginia Beach, VA
August Brooks Widmer  – Charlottesville, VA
Joseph Anthony Mele Wilkinson  – Clarksville, VA
Carnes Harper Willhite  – Richmond, VA
Michael Simmons Williamson  – Kennesaw, GA
Kenneth  Wilson JR – Stafford, VA
Paris Christopher Wood  – Palmetto, GA
William Aaron Wilder Woodall  – Raleigh, NC
Dawid Janusz Wozniak  – POLAND
Chatham- Alexander Myers Wurdeman  – Elkin, NC
Christopher McCuen Yenney JR – Rocky Mount, NC
Edward Julius York  – Goldsboro, NC