Seniors (2011-2012)


Cameron Darnell Adams  – Fredericksburg, VA
Aaron Clark Ambrose  – Richmond, VA
Kevin Michael Anderson  – Midlothian, VA
Patrick Fowler Andrews  – Charlotte Court House, VA
Cabot K. Armentrout  – Bent Mountain, VA
John Christopher Avellana  – Richmond, VA
Everton Nascimento Batista  – BRAZIL
David M Beman  – Alpharetta, GA
August David Berling  – Richmond, VA
Kevin Robert Besserer  – Potomac Falls, VA
William Burke Best  – Virginia Beach, VA
John Hines Bishop JR – Guntersville, AL
Austin M Blackwell  – Emporia, VA
Frasher Alexander Bolton  – Lynchburg, VA
Damian O'Shay Booker  – Lynchburg, VA
William Riley Boone  – Durham, NC
Thomas Luke Booth  – Richmond, VA
Nicholas David Bowling  – Port Orange, FL
Thomas Andrew Browne  – Dulles, VA
Allan Dorr Brownell  – Herndon, VA
George Wesly-Henry Butler  – Bumpass, VA
Thomas Andrew Calderwood  – Manassas, VA
Kevin Edward Calhoun  – Richmond, VA
Nicholas Riordan Caporale  – Raleigh, NC
William Grant Carter  – Richmond, VA
Alexander Chase Cartwright  – Howard, GA
Scott Connelly Cheney  – Thomasville, GA
Joshua Jin-Yong Chung  – Leesburg, VA
Matthew Sung-tae Chung  – Suffolk, VA
DesRaj McCree Clark  – Danville, VA
Benjamin Sumner Clarke  – Virginia Beach, VA
C Tanner Clements  – Richmond, VA
Nathan Clark Cohee  – Richmond, VA
Anthony Vincent Conigliaro  – Glen Allen, VA
Daniel Elias Cook  – Burkeville, VA
Zeb Robertson Cope  – Advance, NC
Paul T. Cottrell  – Richmond, VA
Garrison Rashad Coward  – Richmond, VA
Patrick Leslie Scott Crandol  – Hampton, VA
William S. L. Crocker  – Darlington, MD
William Staples Cronly  – Richmond, VA
Nathaniel Whitney Cundy  – Midlothian, VA
Alexander Rafael Davidovich  – Colleyville, TX
Ryan Neil Davis  – Roanoke, VA
Daniel Cowan Deck  – Richmond, VA
Rayne Allen Delong  – Amelia, VA
Makel Lemar Dickerson  – Gretna, VA
William Daniel Dittmar III – Charlottesville, VA
Grant Michael Douglas  – Richmond, VA
William Clay Draughon  – Kenansville, NC
Braxton Linwood Elliott  – Appomattox, VA
Steven J Ellmann  – Roanoke, VA
Gregory Bowman Farrar  – Oakton, VA
Paul Italo Ferramosca JR – Richmond, VA
Aaron Micah Fisher  – Millville, WV
Chase Logan Floyd  – Madison Heights, VA
Osric Anthony Forrest  – JAMAICA
Nicholas Kambitsis Foster  – Farmville, VA
Kyle Nathan Foust  – Midlothian, VA
Kyle Eugene Fox  – Manassas, VA
Daniel Ford Franck  – Martinsville, VA
Steven Barron Frazier  – Norfolk, VA
Benjamin David Fritter  – Mechanicsville, VA
Ronnie Eugene Fultz III – Martinsville, VA
Jonathon Michael Gammon  – Danville, VA
Frank McEnery Garrett JR – Glen Allen, VA
Matthew Flynn-Mahon Gates  – Pamplin, VA
Casey C Gay  – Disputanta, VA
John L. Gibson IV – Virginia Beach, VA
Kyle Hamilton Gilbert  – Portsmouth, VA
Ian Christopher Giles  – Roanoke, VA
James Arthur Goodson  – Ridgewood, NJ
William Hemphill Graf  – Wayne, PA
James Edward Green  – Lynchburg, VA
Tad Michael Grenga  – Suffolk, VA
Dustin Walter Grey  – Cumberland, VA
Christopher Hunt Griggs  – South Hill, VA
Carter Fitzgerald Griggs  – Williamsburg, VA
Kevin Richard Gutermuth  – Chesapeake, VA
Jon Eppes Gwaltney JR – Richmond, VA
Matthew Devier Hamblin  – Chesterfield, VA
Joshua Brian Hamilton  – Sterling, VA
Charles W. Hammond  – Virginia Beach, VA
Wyndam Patrick Hannum  – Richmond, VA
Andrew Luke Hargroder  – Baton Rouge, LA
Jared Christian Harris  – Chestertown, MD
Kyle Matthew Harshey  – Leeds, AL
Lain Martin Healey  – Summerville, SC
Charles Harrison Hecht  – Gloucester, VA
Frederick John Herrmann IV – Glen Allen, VA
Tyler Mackenzie Heslop  – Spotsylvania, VA
Andrew Reed Hines  – Mechanicsville, VA
Jordan Keith Hock  – Hampton, VA
Adam Gregory Hodges  – Rocky Mount, NC
Gregory Baxter Hollingsworth  – Yorktown, VA
Charles Edwin Horton III – Norfolk, VA
Zachary Fitzgerald Hudson  – Arlington, VA
Bryan Perry Hughes  – Moseley, VA
Mitchell Scott Huzek  – Mechanicsville, VA
General Dakota Jenkins  – Rice, VA
John B. Jennings  – Hackettstown, NJ
Bennett William Jessee  – Midlothian, VA
Jackson Dean Johnston  – Martinsville, VA
William Henry Jones  – Ahoskie, NC
Nicholas Aubrey Joyce  – Powhatan, VA
Andrew Evens Kastenbaum  – Richmond, VA
Micah James Keller  – Powhatan, VA
William Old Kitchin  – Virginia Beach, VA
Kevin William Laffond  – Earlysville, VA
Travis John Lane  – Richmond, VA
Nicholas Lawrence Leggieri  – Alexandria, VA
Bryant Alexander Lemieux  – Winchester, VA
James Colby Linkenhoker  – Suffolk, VA
Reilly Stewart Loflin  – Virginia Beach, VA
Harrison Whitten Long  – Richmond, VA
Emmett Allen Luck  – Richmond, VA
Patrick John Lynch  – Williamsburg, VA
Matthew Gregory Maloney  – Alpharetta, GA
Michael Braxton Marcela  – Huntersville, NC
Brock Thomas Martin  – Fredericksburg, VA
Thomas William Massey JR – Richmond, VA
Carter Jack Mavromatis  – Virginia Beach, VA
Shawn Derrick Maxwell JR – Glen Allen, VA
Ryan Dale McClain  – Glen Allen, VA
Kyle Patrick McClenaghan  – Midlothian, VA
Andrew Gordon McCullagh  – Raleigh, NC
Morgan Cody Meadows  – Farmville, VA
Joseph Walton Milam III – Danville, VA
Kenneth Russell Miller  – Strasburg, VA
James Berkley Mitchell  – Fredericksburg, VA
Matthew Lee Morrison  – Woodbridge, VA
James C. Morton  – Dripping Springs, TX
Robert Harrison Moss  – Fredericksburg, VA
Cody Thomas Murphey  – Ashland, VA
John Bradbury Murray III – West Point, VA
Andrew Wesley Nance  – Clinton, NC
Stewart Joseph Neifert  – Palmyra, VA
Colin William Nickerson  – Newport News, VA
Nathan Andrew Norbo  – Waterford, VA
Timothy William O'Connor  – Alexandria, VA
Adam Francis O'Donnell  – Nashville, TN
Arthur Duncan Oliphant  – Annapolis, MD
Nay Min  Oo  – MYANMAR
Zachary Tyler Ortwine  – Maidens, VA
Gregorio C Pacheco  – Montclair, NJ
Dereck Onofre Parada  – Alexandria, VA
Jonathan Daniel Park  – Mechanicsville, VA
Charles Lewis Parrish  – Newport News, VA
George Ryder Parrish JR – Richmond, VA
John McCreagh Parrish  – Richmond, VA
Joshua Wayne Phipps  – Hamilton, VA
Joseph Taylor Pierce  – Pfafftown, NC
Barrett Nash Polan  – Greenwich, CT
Mark Stephen Poydence  – Cranberry Township, PA
George Christian F. Prendergast  – Charlotte, NC
Alex Tyler Price  – Fairfax, VA
Christian Adam Pritchett  – Fincastle, VA
Andrew Whitney Pritzlaff  – Castle Rock, CO
David Robert Prizzia  – Jacksonville, FL
Justin Walker Proffitt  – Earlysville, VA
Robert Dale Pully  – Raleigh, NC
William Clark Reed  – Norfolk, VA
Daniel Cartwright Reed  – Washington, DC
Christopher Matthews Rhodes  – Gloucester Point, VA
John Michael Riva JR – Beverly Hills, CA
Joshua E. Rivera  – El Paso, TX
Austin Riggs Roberson  – Martinsville, VA
John Thomas Roberts  – Leesburg, VA
Gregory Mark Robertson  – Richmond, VA
Benjamin Todd Rogers  – Mechanicsville, VA
Kirk Montgomery Rohle  – Mechanicsville, VA
Raynier G. Romero  – COLOMBIA
Frank Robert Rose  – Gloucester, VA
Akbar T Salaam  – Midlothian, VA
Ian Michael Sammler  – Petersburg, VA
Adam Christopher Sammons  – Vinton, VA
Zane Alexander Sampson  – Gainesville, VA
Thomas Marshall Schlegel  – Norfolk, VA
Luke Aaron Schroeder  – Lexington, VA
Max Ryan Seay  – Sacramento, CA
Curran Mark Shaffrey  – Charlottesville, VA
Johnathan Alden Sharp  – Fredericksburg, VA
Bradford Alan Shave JR – Virginia Beach, VA
Timothy Victor Tse-Ming Shen  – Glen Allen, VA
Austin Jon Sheppard  – New Bern, NC
David Gant Shuford JR – Richmond, VA
Kevin Komson Sidney  – Alexandria, VA
Crawford Brewton Simpkins  – Baltimore, MD
Neil Winston Smith  – Slippery Rock, PA
Jennings Hudnall Snyder  – Rock Hill, SC
Jacob Bruce Sommerville  – Mechanicsville, VA
Logan Alexander Spraker  – Salem, VA
Malik Jamal Springer  – Blackstone, VA
Jay Kurt Strosnider JR – Chapel Hill, NC
Robert Baird Taylor III – Lynchburg, VA
Martin Alexander Teig  – Chesapeake, VA
Andrew Marshall Thacker  – Glen Allen, VA
Alexander  Tharp  – Richmond, VA
Edward Franklin Thomas III – Birmingham, AL
Shihao  Tian  – CHINA
Collin Thomson Tinsley  – Lynchburg, VA
David Zachary Toone  – Amherst, VA
Joseph John Tritico III – Statesville, NC
Christopher James Turpin  – Virginia Beach, VA
Matthew S. Vail  – Roanoke, VA
Brock William Van Selow  – Smithfield, VA
Tyler Lee Van Selow  – Smithfield, VA
Kyle Vernon Vance  – Onley, VA
Sidney Hyatt Vermilya  – Lynchburg, VA
Marlowe J. Vilchez  – Riverdale, MD
Taylor Douglas Warren  – Richmond, VA
Thomas H. Weisel  – Saluda, VA
Navadda Slade Weldon  – Mannington, WV
Bryan G. Wharton  – Glen Allen, VA
LaRushell Rasberry White  – Richmond, VA
Richard Andrew Whitt  – Danville, VA
Bradford Duane Williams  – Richmond, VA
Herbie A Williams  – Keeling, VA
Benjamin Jordan Willis  – Suffolk, VA
Tyler J. Wilson  – Roanoke, VA
Joseph Larry Wilson II – Portsmouth, VA
Jordan Kendall Wind  – Tappahannock, VA
Vincent Connor Winstead JR – Nags Head, NC
Dabbs McGregor Woodfin  – Austin, TX
Charles Frank Wysor  – Myrtle Beach, SC
Patrick M. Young  – Fredericksburg, VA
Christian W. Yow  – Springfield, VA