SOPHOMORES (2011-2012)

 

Daniel Elliotte Adams  – Keysville, VA
Matthew Baker Allen  – Birmingham, AL
Peter Thomas Allen  – Atlanta, GA
William Oliver Allen  – Atlanta, GA
Nicholas George Almond  – Midlothian, VA
Frederick Louis Antoine  – Queens Village, NY
Nicholas Andrew Arakaky  – Winchester, VA
David Taylor Armstrong  – Ashland, VA
Grant Davis Ascari  – Richmond, VA
Jared Logan Ashworth  – Richmond, VA
Devin Julien Baker  – Owings Mills, MD
Chase Laine-Albert Baldwin  – Suwanee, GA
John Daryl Barber  – Fork Union, VA
Andrew Alexander Bauer  – High Point, NC
Taylor William Bohon  – Roanoke, VA
Edward Marshall Frost Bowden JR – Crozier, VA
Paul Wyatt Boydoh  – Madison Heights, VA
Connor David Bradley  – Midlothian, VA
Davonte Ramon Bradley  – Grayson, GA
Warren Hunter Brown  – Richmond, VA
Patrick Parker Brown  – Jeffersonton, VA
Claiborne Young Brown  – Norfolk, VA
Rickman Chase Brown  – Atlanta, GA
Blake Taylor Browning  – Newport News, VA
Beau Hiers Bryan  – Melbourne, FL
Bo Thomas Burns  – Raleigh, NC
William Prater Burton  – Lynchburg, VA
Trent Andrew Butterworth  – Fredericksburg, VA
Serafim Dean Canavos  – Newport News, VA
James Colby Carter  – Manakin Sabot, VA
Benjamin Corbin Cartner  – Statesville, NC
Michael Donnell Casterlow  – Greensboro, NC
Joseph Martin Chambers  – Centennial, CO
Demetrius Antonio Chapman  – Covington, VA
Carter Michael Clarke  – Free Union, VA
Tyler Ethan Cloud  – Fancy Gap, VA
Kevin E. Clough  – Glen Allen, VA
David Michael Coe  – Midlothian, VA
William Walker Cole  – Birmingham, AL
Chad Winston Conner  – Roanoke, VA
John Prentice Correll  – Durham, NC
John Braden Cosner  – Richmond, VA
Regis Lloyd Craft  – Burkeville, VA
Zachary R. Cranston  – Roanoke, VA
Connor James Crowley  – Glen Allen, VA
Donzel E. Culver  – Kingsville, MD
Timothy Joel Cyburt JR – Chesapeake, VA
Michael Anthony D'Alessandro  – Richmond, VA
Thomas Blake Daniels  – Ashland, VA
William Ryan Daugherty  – Norcross, GA
Neal Gardner Davis JR – Chesapeake, VA
John Ryan Dekarske  – Newburgh, IN
Dylan J. DelliSanti  – Virginia Beach, VA
Matthew J. Delmestri  – High Point, NC
Michael W. Dieffenbach  – Virginia Beach, VA
Luke Campbell Driscoll  – Leesburg, VA
Thomas Heyward Drury  – Gainesville, GA
Jordan Morris Duncan  – Raleigh, NC
Joseph Howard Early IV – Hillsville, VA
Meade Castleton Edmunds IV – Knoxville, TN
Luke William Feldenzer  – Roanoke, VA
William Stuart Ferrell JR – Blythewood, SC
Alan J. Fish  – Suwannee, GA
John Michael Fitzgerald  – Midlothian, VA
Ryan McArthur Fleming  – Raleigh, NC
Thomas Drew Fletcher  – Ashburn, VA
Malcombe Rust Foley III – Richmond, VA
Geoffrey Charles-Lemell Fontenot  – Chesterfield, VA
Baron Thomas Fortune  – Fishersville, VA
Scott M. Foster  – Midlothian, VA
Brandon Kyle Fox  – Gloucester, VA
Hugh Wilson Fraser  – Warrenton, VA
Robert Thomas Fulton  – Atlanta, GA
William B. Funk  – Richmond, VA
Joseph Irvin Gardner III – Stantonsburg, NC
Prescott Hamner Gay JR – Lynchburg, VA
Corey Steven Geiger  – Chesapeake, VA
David Michael Goad  – Chesterfield, VA
Eric Christopher Gorsline  – Virginia Beach, VA
Bruce Cobb Gottwald III – Richmond, VA
Andre Washington Graham  – Midlothian, VA
Xavier Quinn Gray  – Midlothian, VA
Brandon Joseph Gregg  – Newport News, VA
Zachary Kurt Grier  – Lexington, NC
Johnny Blake Griffin  – Danville, VA
Casey Wayne Grimes  – Warrenton, VA
Andrew Robert Grover  – Charlottesville, VA
Philip Michael Grubbs  – Blacksburg, VA
Michael Edward Gubbins  – Raleigh, NC
Carter Kenneth Derrick Guice III – Mandeville, LA
Jason Matthew Haas  - Newport News, VA
Christopher Charles Hagerdorn  - New Canaan, CT
Jonathan H. Halmo  - Jefferson, MD
Terrel Christopher Hamiel  - Richmond, VA
Harrison Walker Hamlet  - Bassett, VA
Zachary Charles Hand  - Chapel Hill, NC
William Brian Hannon  - Free Union, VA
Peter Raphael Semmes Hansen  - Warrenton, VA
Russell Berry Harper JR - Henrico, VA
Stanley Meade Harrison  - McKenney, VA
Benjamin James Hartnett  - Prospect, VA
Paul Graham Hastings  - Norfolk, VA
Alex Craig Hayes JR - Greensboro, NC
Brandon Taylor Haynes  - Raleigh, NC
Scott Alexander Heller  - Norfolk, VA
William Courtland Henry  - Richmond, VA
Andrew Robert Herlong  - Charlotte, NC
William James Hess  - Hampton, VA
Albrecht Mark Heyder  - Elizabeth City, NC
Brian James Hickey  - Purcellville, VA
Winston Colbert Hicks  - Fredericksburg, VA
Landon Tyler Hinote  - Nashville, TN
Joseph Lloyd Hodgins JR - Jacksonville, FL
Bryan Ross Holbrooks  - Brookneal, VA
Daniel Ryan Hopkins  - Franklinton, NC
William David Hudson  - Danville, VA
James Bradford Hughes  - Tybee Island, GA
William Crawford Hunter JR - Tazewell, VA
Blake Douglas Hutchison  - Midlothian, VA
Tyler Charleston Ikwild  - Philomont, VA
Joshua Lee Isaacs  - Troutville, VA
Thomas Osborne Isom  - Richmond, VA
Parker William Jackson  - Virginia Beach, VA
Casey McCulloch Johnson  - Danville, VA
Jonathon Bates Jones  - Spout Spring, VA
Matthew Alden Jones  - Richmond, VA
Terrell D. Jones  - Virginia Beach, VA
Christopher Maurice Jones II - Bristol, VA
Cody Aland Joyner  - Newport News, VA
Matthew Wayland Kanne  - Moseley, VA
James William Kasza  - Roanoke, VA
Dylan T. Keen  - Fredericksburg, VA
Joseph Dennis Kernan  - Derwood, MD
William Bradford Kilgore  - Hampton, VA
Stephen Paul Kimsey JR - High Point, NC
Trevor J. King  - Yorktown, VA
Christian Dean Kontos  - Winston-Salem, NC
Nicholas Martin Kuhlman  - Neptune Beach, FL
Thomas Jeffrey Kurtzweil  - Raleigh, NC
Matthew Parker Kusel  - Ridgewood, NJ
Michael Andrew Lee  - Huntersville, NC
Christian Ryan Lehman  - Farmville, VA
Hunter Alexander Lewis  - Newport News, VA
James Scott Lilly  - Bluefield, WV
Brandon A. Long  - Glen Allen, VA
William Baker Love  - Richmond, VA
Travis Myles Luck  - Richmond, VA

Hunter Mitchell Lundy  – South Hill, VA
Kyle Christopher Lung  – Williamsburg, VA
Charles O'Donnell MacSherry III – Reisterestown, MD
Richard Joseph Magg JR – Church Road, VA
Zachary Ehrhart Marino  – Richmond, VA
Kyle Christopher Marron  – Richmond, VA
William Chesser Martine  – Richmond, VA
Edward Valentine Massey  – Richmond, VA
Nathaniel Paul Matthews  – Newport News, VA
Andrew Gibson Mauck  – Richmond, VA
John Jarratt McCann  – Richmond, VA
Davis Ross McDougal  – Raleigh, NC
Daniel Murdock McIntyre  – Wilmington, NC
Kyle Robert McKay  – Midlothian, VA
Corey Alan Meyer  – Savannah, GA
William Thomas Midkiff  – Chesapeake, VA
Todd Wyndham Miller  – Center Cross, VA
Hakeem Khadeem E. C. Mohammed  – Richmond, VA
Arley James Morelock  – Charlotte, NC
Zachary Sean Morgan  – Virginia Beach, VA
John William Morris  – Jacksonville, FL
Anthony E. Moukarzel  – LEBANON
Owen Frazier Murray  – Richmond, VA
Christopher James Myers  – Williamsburg, VA
Richard John Nagel III – Fairfax Station, VA
Eric Adam Nelson  – Chesterfield, VA
Adam Lee Netherland  – Powhatan, VA
Dylan S. Nixon  – Monroe, VA
Charles Stephen Nusbaum  – Norfolk, VA
Taylor Wayne Oakey  – Chesapeake, VA
Aleksandar  Obradovic  – SERBIA
Rick  O'Connell  – SOUTH AFRICA
Nathan Osborne Ott  – Virginia Beach, VA
Raymond R Owen JR – Natural Bridge, VA
Sean Patrick Owens  – Norfolk, VA
William Colman Stevens Packard  – Charlottesville, VA
Jackson Perry Parker  – Raleigh, NC
Oscar Eugene Parker IV – Wakefield, VA
Robert Joseph Partin JR – Waterford, VA
Connor Patrick Paul  – Midlothian, VA
Christopher S. Pedraja  – Richmond, VA
Michael Lee Pennix JR – Evergreen, VA
Mitchell Allen Pereira II – Midlothian, VA
Jacob Dean Pierce  – McLean, VA
Kiel William K Powell  – Norfolk, VA
Donophan C. Price III – Newnan, GA
Tyler Rittenhouse Priebe  – Forest Hill, MD
Justin Michael Pugh  – Richmond, VA
Motez Nazieh Radwan  – Richmond, VA
Jonathan Riley Ray  – Raleigh, NC
Newton Hardman Ray III – Danville, VA
Ryan Edward Raybuck  – Forest, VA
Taylor Antonio Redmond  – Roanoke, VA
Corey Dean Reese  – Roanoke, VA
Christopher Benedict Regan  – Purcellville, VA
Dalton M. Renick  – Glen Allen, VA
Gabriel Andre Rhea  – Richmond, VA
Charles Truston Rickmond  – Wakefield, VA
Jackson Matthews Riley  – Morehead City, NC
Tyler David Ritter  – Climax, NC
John William Roberts  – Atlanta, GA
Brandon Kyle Robertson  – Rocky Mount, NC
Nash Montgomery Robinson  – Philadelphia, PA
Patrick N. Roche  – Mechanicsville, VA
Anthony Blake Rowe  – Orange, VA
David B. Roy  – Richmond, VA
Thomas  Sabino-Benowitz  – Montclair, NJ
Zachary James Sadovszky  – Richmond, VA
Paul Jerome Salmon  – Alexandria, VA
Samuel Joseph Sauber  – Smithfield, VA
Fred Ovid Shanks IV – Danville, VA
Matthew Joseph Shareff  – Palmyra, VA
Damien Rashad Sharp  – Warrenton, VA
Christopher Shako T. Shembo  – Charlotte, NC
Nathaniel Stuart Shepherd  – Cary, NC
Kerrington Charles Shields  – Washington, DC
Charles Isaac Shoemaker  – Charlotte, NC
Jamar Rodnique Simmons  – Cullen, VA
Earl Kenneth Sims III – South Hill, VA
James Harrison Smith JR – Earlysville, VA
Stephen Patrick Armond Smith  – Norfolk, VA
Brian Patrick Sone  – Dallas, TX
Alexander James Soulas  – Richmond, VA
John Michael Sparagna  – Mechanicsville, VA
Andrew Jonathan Sperr  – Charlotte, NC
Harry Wooten Squire  – Henrico, NC
Dallas Gray Steelman  – Walnut Cove, NC
William Cowell Stephenson V – Roanoke, VA
Nathanael David Sterling  – Mason, OH
Sean Avery Seab Stewart  – Alexandria, VA
Aaron Lee Stidham  – Roanoke, VA
Christopher Allen Stockinger  – Spring, TX
Matthew M. Stockinger  – Spring, TX
Andrew McNeal Stoddard  – Richmond, VA
Kevin Patrick Strecker JR – Richmond, VA
John Taylor Sumner  – Gastonia, NC
Matthew Robert Sydnor  – Charlottesville, VA
Bryan Nicholas Talbert  – Seaford, VA
Zachary Christian Taylor  – Verona, VA
Alexander Leonard Taylor III – Glen Allen, VA
Martin Wall Terwilliger  – Smithfield, VA
Alex David Thexton  – Chesterfield, VA
Justin Bower Thomas  – Purcellville, VA
Christopher Ryan Thompson  – Norfolk, VA
Paul Flinn Thornton  – Farmville, VA
Earl La-Neal Thornton  – Cumberland, VA
Justyn Kennedy Tisdale  – South Hill, VA
Giovanni  Torres  – Norfolk, VA
Michael Steven Toy  – Palmyra, VA
Rocco Joseph Tritico II – Statesville, NC
Andrew Paul Tucker  – Fincastle, VA
Aleksandar  Turkovic  – SERBIA
Adam Thomas Turner  – Norfolk, VA
William Lindsay Turner IV – Raleigh, NC
Dillon Lynn Tyson  – Columbia, VA
Eric Ralph Van Buskirk JR – Lynchburg, VA
Thomas Augustus Van Clief  – Charlottesville, VA
Diego Rolando Velasco  – EL SALVADOR
Kevin Cameron Wade JR – McLean, VA
Carvin Jerome Wade  – Charlotte, NC
Seth E. Wagner  – Richmond, VA
Caleb Dallas Watkins  – Midlothian, VA
John Cooper Weir  – Amissville, VA
Andrew Hunter Welborn  – High Point, NC
Stuart Thomas Welch  – North East, MD
Richard Christopher Welch  – Winston-Salem, NC
Keegan Cates Wetzel  – Mebane, NC
William Russell White  – Midlothian, VA
Turner Claiborne Whitworth  – Crozet, VA
Hart Turner Wiggins JR – Elm City, NC
David Coy Williams  – Huntersville, NC
Tyler Vincent Williams  – Charlotte, NC
Khobi Ibrahim Williamson  – Norfolk, VA
Forrest Baxter Wilson  – Alexandria, VA
Robert Elvin Wilson JR – West Point, VA
Jihadd Akheem Wilson  – Norfolk, VA
Phyo Thu Win  – MYANMAR
Michael Tyler Wolfe  – Powhatan, VA
Tyler Patrick Wood  – Ruther Glen, VA
Robert Davidson Woodward V – Lawrenceville, GA
James Derrick Wreden  – Henrico, VA
Dillon Tucker Wright  – Richmond, VA
Julian R. Yates  – Lynchburg, VA
James Victor Yost  – Metz, WV