CLASS OF 2018
Mr. Hayden Patrick Basse
Mr. Jordan Tyler Beck
Mr. Tanner Lehi Beck
Mr. Ryan John Beltrondo
Mr. George Sparks Bennett
Mr. Dylan Armstrong Bomeisler
Mr. Richard Bradford Booth
Mr. Richard Wilson Booth
Mr. Patrick Armour Bryant
Mr. Kyle Andrew Burns
Mr. Aubrey Gerald Bussey
Mr. Thomas Richard Carswell
Mr. Hok Kan Cheng
Mr. Cole Cipriani
Mr. Grayson Meade Cogan
Mr. Dylan Michael Curry
Mr. Jordan Slader Davis
Mr. Aaron Russell Dawley
Mr. Jack Deyerle Dawson II
Mr. Jordan Samuel Dimmick
Mr. Steven Austin Dvornick
Mr. Jaylen Matthew Evans
Mr. Timothy Patrick Fallon, Jr.
Mr. Edward Milton Farley V
Mr. Ian Daniel Fraser
Mr. Asa H. Fred
Mr. Andrew Lisle Fuselier
Mr. Ryan Keenan Gale
Mr. John Austin Gregory
Mr. Adrian Josue Guerra Salinas
Mr. Jacob Russell Hackworth
Mr. Lee Dudley Hamlet
Mr. Austin H. Hardman
Mr. Samuel Lewis Helwig
Mr. Joseph Connelley Hillegass
Mr. Timothy Mark Howlett, Jr.
Mr. Allen Peyson Hunt III
Mr. Carrick Harris Irwin
Mr. Camre Lyric Johnson
Mr. Aaron Granville Kurz
Mr. Harrison Deal Lawrence
Mr. Luke J. LeJeune
Mr. Michael Tyler Ellis Lepore
Mr. Jake Henry Lowenstein
Mr. Conor Harrison McCabe
Mr. David Logan Dakota Miller
Mr. Philip James Mollica III
Mr. Dallas Clayton Negaard
Mr. Travis McKenzie Newcomb
Mr. Jon Spencer Pace
Mr. Thomas Lee Parks
Mr. John D. Pionzio
Mr. Connor Scott Pool
Mr. David Edward Prince, Jr.
Mr. Edward Whitaker Reed
Mr. Skyler Mckinzie Robinson
Mr. Jesse Alexander Scott
Mr. Parker Thomas Smith
Mr. Cecil McRay Tiblin
Mr. James Corey Turner, Jr.
Mr. Bailey Alexander Tyner
Mr. Grant Thomas van Gorder
Mr. Tyler Conn Wagner
Mr. Spencer Dunaway Welch
Mr. Peter Allen Yukich
Mr. David Roland Zwick

CLASS OF 2019
Mr. James Vincent Babashak III 
Mr. Tyler Glenn Beall 
Mr. Alexander McNeely Byrne 
Mr. George Richardson Clissold 
Mr. Adam Noell Coffee 
Mr. Reed Allen Cooper 
Mr. John Cross Dickerson 
Mr. Chandler Baylor Diffee 
Mr. Connor Lochlain Eads 
Mr. Michael Logan Estes 
Mr. Alexis Arreguin Garcia 
Mr. Tristan William Goering 
Mr. Michael Drury Good 
Mr. Brian Sevan Gwaltney 
Mr. Connor Greene Hall 
Mr. Henry Augustine Hollingshead 
Mr. Robert Trent Jacobs 
Mr. Raleigh Braxton Jernigan 
Mr. Coleman Eller Johnson 
Mr. Rosewell Franklin Jones IV 
Mr. Nicholas Edward Matullo 
Mr. Tyler Austin McGaughey 
Mr. Hunter Bolway Merritt 
Mr. Owen Randolph Minter III 
Mr. William Addison Peak, Jr. 
Mr. Charles Frederick Pisano III
Mr. Larry Malcolm Pullen, Jr.
Mr. Justin James Reid 
Mr. William Mitchell Renfrow 
Mr. Edwin Carroll Saunders 
Mr. Zachary Andrew Shields 
Mr. Auman G. Skinner 
Mr. Evan Michael Spivak 
Mr. Alexander Conway Swaim 
Mr. Robert James Thomas 
Mr. George Wyatt Ziglar 

CLASS OF 2020
Mr. John David Allen III
Mr. Nickolas Jon Arcuri
Mr. Henry Davis Bryant
Mr. Lawrence Spell Carr
Mr. Wallace Clarke Casey
Mr. Dylan Frederick Cate
Mr. Hunter Ellis Churchman
Mr. Jack Ryan Costigan
Mr. Conner Gavin Cronk
Mr. Walter Frank Daughtrey IV
Mr. Warren Trent Dickerson III
Mr. Nicholas Aaron Dunie
Mr. John Walker Dyke
Mr. Samuel Tyler Elliott
Mr. Conner Jones Francis
Mr. Jack Ryan Hayden
Mr. Andrew McCabe Holloway
Mr. Thomas Gray Hurdle II
Mr. William Douglas Jackson II
Mr. Grayson Edward Jenkins
Mr. Duncan Kirk Keeley
Mr. Landon Ty Kennedy
Mr. Christopher Carson King
Mr. John Brandon Koch
Mr. Grady Michael Larsen
Mr. Robert Blake Lewis
Mr. Richard Michael Marstellar II
Mr. Dalton Lee Nash
Mr. John Powell Pittman II
Mr. Meriwether Anderson Sale III
Mr. Sanders Thornley Schoolar V
Mr. Neil Robert Eugene Smith
Mr. William Jackson Smith IV
Mr. Ransom Garris Stokes, Jr.
Mr. Tyler Lee Summers
Mr. Brian Davis Tarnai
Mr. Jacob Owen Vick

CLASS OF 2021
Mr. Luke Anthony Anderson
Mr. Andrew William Barden
Mr. Guerry Garrett Barton III
Mr. Janssen Gray Breeden
Mr. John David Broughall
Mr. Christopher Arthur Chapman
Mr. Cade Andrew Davidson
Mr. Paul Alexander Dent, Jr.
Mr. Jackson Elliott Fuller
Mr. Thomas James Goggins
Mr. Nicholas Daniel Grohowski
Mr. Andrew James Gustafson
Mr. Jacob Nicholas Hahn
Mr. Jackson Graham Horner
Mr. Riggs Alexander Jordan
Mr. Brennon Cade Kimbler
Mr. Trevon C. Loftin
Mr. Brayden Carr Lozaw
Mr. John Patrick Manger
Mr. William Henry James Molali
Mr. Michael Harrison Moncure
Mr. Giovanni Matthew Needham
Mr. Thor Sullivan Oglesby
Mr. Thomas Talmadge Ponder, Jr.
Mr. Thomas Ryan Salamon
Mr. Bjore Shawn Samard
Mr. Benjamin Riley Sitze
Mr. Dillon Chandler Smith
Mr. William Lawrence Staley
Mr. Chase A. Suttle
Mr. Matthew Edward Swanson
Mr. Michael Paul Thornton, Jr.
Mr. Brennan McCoy Vaught
Mr. Harrison Reade Whaley
Mr. Jacob Manasseh Whitney
Mr. Varun Sai Yerramsetti
Mr. Samuel Christensen Zohab

CLASS OF 2022
Mr. Jalen Todd Patteson
Mr. James Samuel Werner



Rucker Snead and students stand on the porch