ADMISSIONS ACTIVITIES VOLUNTEERS
Mr. & Mrs. Leif Aagaard III '13
Mr. & Mrs. Eric E. Apperson '85
Mr. John Z. Axsom '05
Mr. Richard H. Blank, Jr. '78
Mr. Taylor W. Bohon '14
Mr. Raymond B. Bottom '51
Mr. W. Braddock Bourne IV '96
Mr. Paul W. Boydoh '14
Mr. Lee F. Brooks '75
Mr. & Mrs. William T. Butler III '91
The Honorable Shelley M. Capito & Mr. Charles L. Capito, Jr. '76
Mr. Johnson D. Carpenter '11
Mr. D. Carlyle Chandler '93
Mr. Calvin J. Charles III '16
Mr. & Mrs. M. Deane Cheatham '88
Ms. Bonnie Christ
Mr. Christian L. Clifton '15
Dr. & Mrs. Jeffrey A. Clifton '83
Mr. James L. Connell '96
Mr. & Mrs. Chad W. Conner '14
Mr. Richard T. Covington '11
Mr. & Mrs. James E. Crinkley
Mr. W. Gregory Danahy '08
Ms. Lee A. Daniel
Mr. & Mrs. Ron E. Dawson
Mr. W. Benton Downer '77
Mr. Edward T. Enright III '01
Mr. Mark J. Fader '87
Mrs. Stephanie M. Faughnan
Mr. & Mrs. William R. Ferguson, Jr.
Mr. Gregory W. Feldmann '79
Mr. Adam W. Fentress '10
Mr. & Mrs. Timothy C. Finton
Mr. & Mrs. Olander Fleming
Mr. & Mrs. William H. Flory '13
Mr. J. Cabell Fooshe, Sr. '92
The Robert E. Forehand, Jr. Family
Mr. James R. Foster '04
Mr. & Mrs. Steven L. Foster, Jr.
Mr. William C. Garrett '74
Mr. John L. Gibson IV '12
Mr. Gerald P. Gillespy '88
Mr. D. Michael Goad '13
Mr. & Mrs. Alton L. Gwaltney III '90
Mr. & Mrs. Christopher D. Haddock '93
Mr. Roy B. Hargrove IV '08
Mr. Jeffrey A. Harris '90
Mr. J. McKenzie Hazel '11
Mr. David A. Hobbs, Jr. '99
Mr. Kevin M. Hoffer '06
Mr. John M. Hopper '89
Mr. & Mrs. William B. Howard '77
Mr. Thomas O. Isom '14
Mr. T.W. Johnson '96
Mr. & Mrs. Tyler R. Keeley
Mr. William O. Kitchin '12
Mr. & Mrs. Robert P. Kline '87
Mr. Tanner B. A. Knox '13
Mr. Tyler J. Langhorn '17
Mr. & Mrs. Carl J. Larsen
Mr. & Mrs. L. Cecil "Bo" Long '64
Mr. Sean C. Lynch '10
Dr. & Mrs. Norman J. Marks
Mr. & Mrs. E. Judson McAdams, Sr. '77
Mr. & Mrs. Thomas G. McClung '82
Mr. & Mrs. Edward T. McMullen '86
Father Joseph H. Metzger '84
Mr. Shawn Middlebrooks '08
Mr. & Mrs. W. Sheppard Miller III '79
Mr. Timothy V. Monahan '94
Mr. & Mrs. Matthew A. Munsey '05
Mr. & Mrs. C. Dee O'Dell II '87
Mr. G. Michael Pace, Jr. '79
Mr. Alec A. Pandaleon III '79
Mr. & Mrs. William M. Passano, Jr. '53
Mr. & Mrs. John B. Pendleton '09
Mr. Kyle F. Powers '11
Mr. Ashby W. Price '01
Mr. John C. Pritzlaff IV
Mr. & Mrs. Dennis A. Pryor
Mr. G. Logan T. Pryor '16
Mr. William D. Puckett, Jr. '93
Mr. & Mrs. Larry M. Pullen
Mr. William H. Putegnat V '04
Mr. E. Jarratt Ramsey '96
Dr. & Mrs. Dustin S. Reynolds '05
Mr. Gabriel A. Rhea '14
Mr. Michael A. Rhea '81
Mr. & Mrs. David A. Riddick '77
Mr. & Mrs. Chris M. Roberts
Mr. & Mrs. Ernest J. Roeske
Dr. Robert G. Rogers
Mr. Patrick A. Rowe '09
Mr. Eric Rutherford '11
Mr. Conor P. Sanders '11
Mr. & Mrs. Michael Sanflippo
Mr. William T. Saunders '60
Mr. Everette M. Seay '94
Mr. & Mrs. C. Stephen Shaw, Jr. '79
Mr. William F. Shumadine III '94
Mr. & Mrs. Crawford Simpkins '11
Mr. & Mrs. Fred C. Simpkins
Mr. John B. Simpson '05
Mr. Andrew M. Sinclair '03
Mr. S. Taylor Smack '97
Mr. Davis H. Smith '97
Mr. & Mrs. Charles W. Sommardahl '91
Mr. & Mrs. Adrian O. Spears '01
Mr. Philip C. Spencer '70
Mr. Stephen T. Spraker '97
Mr. J. Baxter Stegall '04
Mr. & Mrs. Burton G. Stewart III
Mr. John M. Stone '95
Mr. Martin R. Sullivan, Jr. '08
Mr. W. Jamie Summs, Jr. '06
Mr. & Mrs. Thomas D. Taylor
Mr. Eamon A. Thornton '06
Mr. John Sutton Tinsley, Jr. '07
Mr. M. Baxter Vendrick '98
Mr. Michael A. Via, Jr. '07
Mr. Joseph F. Viar, Jr. '63
Mr. Branch W. Vincent III '83
Dr. & Mrs. Robert C. Wade '91
Dr. & Mrs. Nolan A. Wages '04
Mr. Henry R. Walker, Jr. '90
Mr. & Mrs. Thomas B. Walker '77
Mrs. Kira A. West
Mr. Richard D. Whitaker '02
Ms. Mia K. White
Mr. & Mrs. Frank D. Wiseman '73
Mr. & Mrs. William T. Ziglar '86
All members of the Hampden-Sydney College Community
All members of the Garnet & Grey Society
All members of the Parents Council
All members of the Board of Trustees

ALUMNI ASSOCIATION OFFICERS
President:
Mr. William Francis Shumadine III '94
President Emeritus:
Mr. William B. Howard '77
Trustee Representative:
Mr. Charles V. McPhillips '82
Immediate Past President:
Mr. Rodney Ruffin '82
National Chairman for Admissions:
Mr. John Z. Axsom '05
National Chairman for Career Services:
Mr. Bradley Edward Roberts '98
National Chairman for Communications:
Mr. Rafael S. Guroian '01
National Chairman for Development:
Mr. M. Deane Cheatham III '88
National Chairman for Small Clubs:
Dr. Nolan A. Wages '04
National Chairman for Young Alumni: 
Mr. John B. Pendleton '09
National Chairman for Young Alumni Development:
Mr. Conor P. Sanders '11

ALUMNI ASSOCIATION 
AT-LARGE BOARD OF DIRECTORES

Mr. Stephen M. Abbitt '06
Mr. John Prescott Anderson Jr. '10
Mr. John Z. Axsom '05
Mr. Harry Webster Baldwin IV '07
Mr. Lee F. Brooks '75
Mr. M. Deane Cheatham III '88
Mr. John H. H. Cronly '06
Mr. William C. Garrett Jr. '74
Mr. Rafael S. Guroian '01
Mr. John M. Hopper '89
Mr. William B. Howard '77
Mr. E. Judson McAdams Sr. '77
Mr. Charles V. McPhillips '82
Mr. William R. Middelthon '63
Mr. John B. Pendleton '09
Mr. Charles L. Potts '88
Mr. Kerr C. Ramsay III '03
Mr. Bradley Edward Roberts '98
Mr. Rodney Ruffin '82
Mr. Conor P. Sanders '11
Mr. William Francis Shumadine III '94
Mr. Perry Everett Turner III '04
Mr. Litz H. Van Dyke '86
Dr. Nolan A. Wages '04
Mr. W. James Young '86

ALUMNI CLUB PRESIDENTS
Alabama: 
Mr. Gerald Palfery Gillespy '88
Atlanta: 
Mr. Andrew J. Prehmus '08
Baltimore: 
Mr. Crawford Brewton Simpkins '12
Charleston, SC: 
Mr. Matthew V. Cochrane-Logan '01
Charleston, WV: 
Mr. John R. McGhee, Jr. '86
Charlotte: 
Mr. Charles Scott McAdams '07
Charlottesville: 
Mr. Johnson D. Carpenter '11
Columbia, SC (Midlands): 
Mr. S. Calhoun McMeekin III '90
Danville: 
Mr. Tyler Brent Gammon '03
District of Columbia: 
Mr. Joseph S. Gilbert '03
Eastern Carolina: 

Mr. Branch W. Vincent III '83
Fredericksburg: 
Dr. Lloyd F. Moss Jr.'73
Greenville, NC: 
Mr. J. Hugh Haskins '01
Lexington, VA: 
Mr. Frank W. Friedman '88
Lynchburg: 
Mr. Leif Aagaard III '13
New York: 
Mr. Charles L. Potts '88
Ohio: 
Mr. Andrew John Mitakides '07
Peninsula: 
Mr. Eric M. Rutherford '11          
Petersburg: 
Mr. Philip C. Spencer '70
Raleigh/Durham/Chapel Hill: 
Mr. Patrick A. Rowe '09
Richmond: 
Mr. Jason S. Angus '97
South Hampton Roads: 
Mr. Mike Rhea '81
Texas: 
Mr. Harry Webster Baldwin IV '07

ANNUAL NETWORKING
& ETIQUETTE DINNER

Mr. Trevor J. King '14
Mr. John Sutton Tinsley, Jr. '07

ATHLETIC FUNDRAISING
CLUB PRESIDENTS

Big Hitters Club:
Mr. Jason M. Ferguson '96
Face Off Club:
Mr. John L. Gibson III '82
Gridiron Club:
Mr. William S. Moore '78
Hole In One Club:

Mr. William B. Howard '77
Mr. W. C. Sprouse, Jr. '76
Racquet Club:
Mr. Robert Worthington Remick '82
Roundball Club:
Mr. David G. Wilson, Jr. '63

ATHLETIC FUNDRAISING
CLUB ADVISORY BOARD

Big Hitters Club:
Mr. Jason M. Ferguson '96
Face Off Club:
Mr. John L. Gibson III '82
Gridiron Club:
Mr. Ronald W. Axselle '68
Mr. M. Deane Cheatham III '88
Mr. Richard F. Cralle, Jr. '65
Mr. J. Stokeley Fulton, Jr.
Mr. Thomas B. Gates '88
Mr. David R. Hardie '77
Mr. Sidney H. Kirstein '73
Dr. Willette L. LeHew '57
Mr. James F. Lipscomb '66
Mr. Robert C. Long, Jr. '72
Mr. William S. Moore '78
Mr. Benjamin Todd Rogers '12
Mr. & Mrs. Fred Russell
Mr. William F. Shumadine, Jr. '66
Mr. James C. Thompson, Jr. '81
Mr. Joseph F. Viar, Jr. '63
Hole in One Club:
Mr. William B. Howard '77
Mr. W. C. Sprouse, Jr. '76
Mr. J. Gray Tuttle, Jr. '76
Racquet Club:
Mr. Richard S. Godsey '85
Mr. Robert Worthington Remick '82
Dr. A. Douglas Spitalny '88
Roundball Club:
Mr. James T. Alexander III '76
Mr. J. P. McGuire Boyd '64
Mr. Charles P. Britt '92
Mr. Charles R. Cobb '69
Mr. Tim Daffron
Mr. Thomas B. Davidson, Jr. '63
Mr. Gregory W. Duncan '77
Mr. Hugh G. Edmunds, Jr. '64
Mrs. Leavenworth M. Ferrell
Dr. Norman J. Marks '67
Mr. John Neuner IV '97
The Hon. Westbrook J. Parker '70
Mr. B. Bradbury Pomeroy, Jr. '92
Mr. Brandon E. Randall '04
Mr. Alex D. Robbins '99
Mr. James H. Van Ness V '92
Mr. Michael S. Wheeler '88
Mr. James T. Whitehead II
Mr. David G. Wilson, Jr. '63

CLASS OF 2018 SCHOLARSHIP
CAMPAIGN COMMITTEE
Mr. Richard Wilson Booth '18
Mr. John D. Pionzio '18
Mr. Edward Whitaker Reed '18
Mr. Parker Thomas Smith '18

REUNION COMMITTEES
Class of 1968  50th Reunion Class
Mr. F. Scott Campbell III '68
Mr. W. Randolph Chitwood, Jr. '68
Mr. Arthur H. Glaser '68
Mr. Lawrence E. Hightower '68
Mr. James B. Lee '68
Mr. E. K. Prewitt, Jr. '68
Mr. Milton P. Reid II '68
Mr. Douglas P. Rucker, Jr. '68
Mr. Samuel S. Shiplett '68
The Hon. Denis F. Soden '68
Mr. Paul S. Trible, Jr. '68
Mr. Ronald R. Tweel '68
Class of 1973
Dr. James E. Ames IV '73
Dr. Archibald C. Buchanan III '73
Mr. Richard L. Carr '73
Mr. Don R. Cochran '73
Dr. Joseph M. Crockett II '73
Mr. Richard B. Donaldson, Jr. '73
Col. Daniel A. Donohue '73
Mr. William C. Gay '73
Mr. John E. Genet '73
Dr. Bennie W. Good '73
Mr. George F. Hamner, Jr. '73
Mr. Timothy E. Hildreth '73
Mr. William B. Houck, Jr. '73
Mr. Herbert V. Kelly, Jr. '73
Mr. Sidney H. Kirstein '73
Mr. Michael K. Minter '73
Mr. C. Cammack Morton '73
Dr. Lloyd F. Moss, Jr. '73
Dr. Jack Hanson Powell III '73
Class of 1978
Mr. Richard H. Blank, Jr. '78
Mr. Orran L. Brown '78
Mr. Thomas M. Crowder '78
Mr. Dabney M. Daniel '78
Mr. J. Sheppard Haw III '78
Mr. James R. Lewis, Jr. '77
Mr. Keith W. Lewis '78
Mr. John E. Mansfield, Jr. '78
Mr. Edward V. O'Hanlan '78
Mr. P. Tulane Patterson '78
Mr. William Dehart Redd '78
Dr. Frank D. Stoneburner, Jr. '78
Mr. Robert H. Whitt, Jr. '78
Mr. Robert M. Wilson '78
Dr. Edward T. Wolanski '78
Class of 1983
Mr. William Barbour, Jr. '83
Mr. F. Andrew Cook III '83
Mr. Christopher H. Daly '83
Mr. John C. Dickinson '83
Mr. Franklin Y. Geho '83
Mr. Roger A. Glover III '83
Mr. Robert Tyree Greene, Jr. '83
Mr. Duran P. Holton '83
Mr. Christopher Mark Kelly '83
Dr. Timothy G. McGarry '83
Mr. Carl J. Roncaglione, Jr. '83
Mr. W. Tyler Shands '83
Mr. C. Clifton Sorah '83
Mr. Brian Sutherland Thomas '83
Dr. Stephen S. Young '83
Class of 1988
Mr. Michael R. Barke '88
Mr. Brett P. Bennett '88
Mr. Robert E. Boydoh, Jr. '88
Mr. Eric J. Brinsfield '88
Mr. M. Deane Cheatham III '88
Mr. Anthony P. Farina '88
Mr. Frank W. Friedman '88
Mr. Thomas B. Gates '88
Mr. Gerald Palfery Gillespy '88
Mr. Jesse F. Goins III '88
Mr. Michael P. Kehoe '88
Mr. Monte Lehmkuhler '88
Mr. Henry R. Pollard V '88
Mr. J. Christopher Schoen '88
Class of 1993
Dr. John Davis Aiken III '93
Mr. Edward Ward Blakely, Jr. '93
Mr. David Byron Brickhill '93
Dr. Andrew Brett Cook '93
Dr. Michael Joseph Covaney '93
Mr. Joseph Elam Dunn '93
Mr. Holt Bradshaw Gray '93
Mr. James Charles Hickey III '93
Mr. Eric John Lindberg, Jr. '93
Mr. Ernest Lendon Norman, Jr. '93
Mr. William Daniel Puckett, Jr. '93
Mr. John James Regan '93
Mr. Brian Arthur Rollison '93
Mr. William Prescott Mills Schwind '93
Mr. Leon Mark Stepanian '93
Mr. Charles Sinclair Walker '93
Mr. Rodney Ernest Williams, Jr. '93
Mr. Peter Thacher Worthen, Jr. '93
Class of 1998
Dr. John Randolph Clements '98
Mr. Jayson Blair Collier '98
Mr. David Caldwell Gardner '98
Mr. David Blair Hanna '98
Mr. Jason Daniel Hardy '98
Dr. Samuel Aaron Marks '98
Mr. R. Bryant McCulley '98
Mr. Christopher Kilian Peace '98
Mr. Robert Avery Peay '98
Mr. Bradley Edward Roberts '98
Dr. Brent Alvin Rusnak '98
Mr. Ryan Patrick Sharp '98
Mr. McKeen Starke '98
Mr. Justin Markley Swisher '98
Mr. Thomas Bryan Tims '98
Class of 2003
Captain Nicholas D. Beazley '03
Mr. Douglas W. Copeland III '03
Mr. Rossen S. Greene '03
Mr. Peter A. Ostaseski, Jr. '03
Mr. Benjamin N. Perrone '03
Mr. Robert Beale Pope '03
Mr. Kerr C. Ramsay III '03
Mr. Henrik F. Rasmussen '03
Mr. Judson V. Root '03
Mr. Andrew M. Sinclair '03
Mr. Kevin L. Turner '03
Mr. Stuart P. Winston '03
Class of 2008
Mr. Jonathan Sterling Burk '08
Mr. William Gregory Danahy '08
Mr. Colin Robert Dunn '08
Mr. Joseph Lynch Farmer '08     
Mr. James Lewis Gresham II '08
Mr. Jonathan Kyle Hunolt '08
Mr. Robert Wesley Julian '08
Mr. Troy D. Kaase '08
Mr. Joseph Thomas Keeler III '08
Mr. Justin Dillon Key '08
Mr. Michael Watson Mulkey '08
Mr. Andrew James Prehmus '08
Dr. Andrew Bain Smith '08
Dr. William Thomas Hillman Terzian '08
Mr. Lawrence Kirkwood Weber IV '08

CLASS AGENTS
Class of 2005
Mr. Christopher R. Brewer '05
Class of 2006
Mr. Patrick M. Gee '06
Class of 2009
Mr. Gordon Waller Neal '09
Class of 2010
Mr. John Prescott Anderson, Jr. '10
Class of 2012
Mr. Reilly Stewart Loflin '12
Class of 2014
Mr. Nicolas George Almond '14
Class of 2016
Mr. George Logan Travis Pryor '16
Class of 2018
Mr. Richard Wilson Booth '18
Mr. John D. Pionzio '18
Mr. Edward Whitaker Reed '18
Mr. Parker Thomas Smith '18

GARNET & GREY SOCIETY
Mr. John David Allen III '20
Mr. Benton Reed Anderson '20
Mr. Robert Shaw Bourne '19
Mr. Craig Byram Cantley '19
Mr. Hunter Ellis Churchman '20
Mr. Braxton Bragg Comer IV '18
Mr. Noah C. Cook '19
Mr. Timothy Devin Daugherty '18
Mr. John Cross Dickerson '19
Mr. Nathaniel Russell Dracon '19
Mr. John Burns Earle IV '19
Mr. Samuel Michael Farley '19
Mr. Conner Jones Francis '20
Mr. William Steven Fussy '18
Mr. Zachary Scott Gammon '20
Mr. Robert Byrne George '17
Mr. Dylan Alexander Gillespie '18
Mr. Thomas David Gorman '20
Mr. Hayden Oliver Gunn '19
Mr. Brian Sevan Gwaltney '19
Mr. Dalton Patrick Hall '19
Mr. Shelby Tyler Hanna '20
Mr. Davis Powell Hornak '20
Mr. Justin Scott Jarrett '19
Mr. Duncan Kirk Keeley '20
Mr. Christopher Carson King '20
Mr. Chiles Bentley Mason Jr. '20
Mr. Nicholas Edward Matullo '19
Mr. Matthew Shane McGarry '19
Mr. Tyler Austin McGaughey '19
Mr. Jacob York Mitchell '19
Mr. Dallas Clayton Negaard '18
Mr. Alexander Woodward Parham '20
Mr. Aaron David Persily '18
Mr. Keifer Devine Pfister '20
Mr. John D. Pionzio '18
Mr. Garrett Paul Ramsey '20
Mr. Jacob Christopher Ranson '19
Mr. William Edward Ricketts '19
Mr. Jackson Peter Rush '20
Mr. Meriwether Anderson Sale III '20
Mr. Jacob Stephen Shenk '19
Mr. Kyle Claxton Shenk '20
Mr. David Lee Smith '19
Mr. Parker Thomas Smith '18
Mr. Charles Warner Sommardahl III '20
Mr. Stewart Thames IV '19
Mr. Jacob Owen Vick '20
Mr. John Ryan Waugh '19
Mr. Hunter Riley Williams '20
Mr. Tyler Christian Williams '19
Mr. Ivan Briggs Woodruff '20

MINORITY ALUMNI MENTORSHIP
M
r. Timothy T. Beatty '97
Mr. Calvin John Charles III '16
Mr. Aaron N. Doman '16
Mr. Leon Darnell Hargrove, Jr. '15
Mr. Jeffrey A. Harris '90
Mr. Tyler James Langhorn '17
Mr. Shawn Middlebrooks '08
Mr. James C. Moore, Jr. '09
Mr. Blamoh Nagbe '15
Mr. Ricky L. Parham '92
Mr. Jonathan Michael Wade '15

PARENTS COUNCIL
Mr. & Mrs. John David Allen
Mr. & Mrs. Richard Armour Bryant
Ms. Shela M. Cameron
Mr. & Mrs. William Patton Coles IV
Mr. & Mrs. Benjamin G. Cottrell V
Mr. & Mrs. Jack E. Fockler, Jr.
Mr. & Mrs. Rogers M. Fred III
Mr. & Mrs. Robert Kline '87
Mr. & Mrs. William S. Moore '78
Mr. & Mrs. E. Everett Puri
Mr. & Mrs. Richard S. Shaheen
Mr. & Mrs. David DuPont Silliman

PHONE-A-THON VOLUNTEERS
Mr. Cole F. Cipriani '18
Mr. Henry Augustine Hollingshead '19
Mr. Izaak Carver Janowski '17
Mr. Logan Durwood Leathers III '17
Mr. Jacob York Mitchell '19
Mr. Robert Dameron Munn '19
Mr. Matthew Christopher Randall '19
Mr. Edward Whitaker Reed '18
Mr. Hayden Hill Robinson '18  

PROFESSIONAL DEVELOPMENT INSTITUTE
Mr. William Luis Brantley '16
Mr. Gregory Bowman Farrar '12
Mr. Michael Edward Flanagan '17
Mr. David Linford Foulke, Jr. '16
Mr. Robert P. Gilbertson '17
Mr. Christopher Charles Hagedorn '14
Mr. Jacob C. Harrell '16
Mr. Noah Einar Holt '17
Mr. Jacob Alexander Hubbard '16
Mr. Jonathan Asher Jump '14
Mr. Maxwell James Maurer '16
Mr. Nathaniel Tillman Oliver '17
Mr. Jeffrey Ladd Potter '17
Mr. Tyler Harrison Reekes '17
Mr. Clayton Randolph Sorah '17
Mr. Forrest Jackson Spradlin '14
Mr. Joshua Davey Taylor '16
Mr. Paul Flinn Thornton '14
Mr. Benjamin Branch Edward Vincent '16
Mr. Jack William Grayson Voelker '18
Mr. Adam Markley Witham '16
Mr. Cody Eugene Wright '16

WILSON CENTER
Mr. Toby Albright '99
Col. William Anderson '67
Mr. Adam Barker '05
The Hon. Randolph A. Beales
Mr. John M. Boswell '65
Mr. Raymond B. Bottom, Jr. '51
Mr. Stokely Caldwell '78
Mr. Christopher D. Cooper '93
Mr. Charles W. Crist '66
Mr. Scott Dickinson
Mr. Andrew Duke '90
The Hon. Herbert C. Gill, Jr. '65
Mr. Cabell Fooshe '92
Mr. Robert R. Hatten '69
Honorable Henry E. Hudson
Mr. Roszell Hunter '82
Mr. Hal V. Lackey '85
Mr. Adam Lavier '97
Mr. Robert Luther III '03
Mr. Leo Kurowski '98
Mr. John H. Melton '91
Mr. Matthew D. Michael '95
Gen. Mark O'Neill
Mr. Luke Perkins
Mr. Scott J. Pietan '95
Mr. Paul Pisano '89
Mr. Henrik Rasmussen '03
Mr. Todd T. Reid '96
Col. M. Anderson Sale '93
Dr. Stephen A. Saunders '97
Mr. Tuck Shumack '95
Mr. Kenneth Ray Simon, Jr. '11
Dr. Curtis J. Smith
Mr. Christopher W. Stirewalt '97
Mr. David Stradinger '69
Mr. H. Stetson Tinkham '67
Mr. Kevin L. Turner '03
Mr. Court Vanzant '02
Mr. Joel Velasco '95
Mr. August Wallmeyer
Mr. Edwin L. West III '92
Mr. W. James Young '86